RC0603FR-0713R3P
MFR.Part #
RC0603FR-0713R3P
JLCPCB Part #
C5859022
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS