RC0603FR-0712K7P
MFR.Part #
RC0603FR-0712K7P
JLCPCB Part #
C20161687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS