RC0603FR-07124KP
MFR.Part #
RC0603FR-07124KP
JLCPCB Part #
C20161684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS