RC0603FR-0711K8P
MFR.Part #
RC0603FR-0711K8P
JLCPCB Part #
C20161680
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS