RC0603FR-07115RL
MFR.Part #
RC0603FR-07115RL
JLCPCB Part #
C137805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS