RC0603FR-07110RL
MFR.Part #
RC0603FR-07110RL
JLCPCB Part #
C141676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS