RC0603FR-07110KP
MFR.Part #
RC0603FR-07110KP
JLCPCB Part #
C20161676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS