RC0603DR-07787RL
MFR.Part #
RC0603DR-07787RL
JLCPCB Part #
C4177148
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS