RC0603DR-0751R1L
MFR.Part #
RC0603DR-0751R1L
JLCPCB Part #
C859060
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS