RC0603DR-0744R2L
MFR.Part #
RC0603DR-0744R2L
JLCPCB Part #
C859031
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS