RC0603DR-0715KL
MFR.Part #
RC0603DR-0715KL
JLCPCB Part #
C327142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS