RC0603DR-0710K2L
MFR.Part #
RC0603DR-0710K2L
JLCPCB Part #
C327146
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS