RC0603BR-07820RL
MFR.Part #
RC0603BR-07820RL
JLCPCB Part #
C6263707
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS