RC0603BR-0766K5L
MFR.Part #
RC0603BR-0766K5L
JLCPCB Part #
C7334646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS