RC0603BR-0762KL
MFR.Part #
RC0603BR-0762KL
JLCPCB Part #
C6378196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS