RC0603BR-0753K6L
MFR.Part #
RC0603BR-0753K6L
JLCPCB Part #
C7273755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS