RC0603BR-072K49L
MFR.Part #
RC0603BR-072K49L
JLCPCB Part #
C7334642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS