RC0603BR-071K2L
MFR.Part #
RC0603BR-071K2L
JLCPCB Part #
C20161643
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS