RC0603BR-071K05L
MFR.Part #
RC0603BR-071K05L
JLCPCB Part #
C5843095
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS