RC0603BR-07110KL
MFR.Part #
RC0603BR-07110KL
JLCPCB Part #
C5843091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS