RC0402JR-1391RL
MFR.Part #
RC0402JR-1391RL
JLCPCB Part #
C5716960
Description
-55℃~+155℃ 63mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS