RC0402JR-13390RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402JR-13390RL
JLCPCB Part #
C6378175
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS