RC0402JR-13100RL
MFR.Part #
RC0402JR-13100RL
JLCPCB Part #
C3915618
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS