RC0402JR-07820RP
MFR.Part #
RC0402JR-07820RP
JLCPCB Part #
C6961725
Description
-55℃~+155℃ 63mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS