RC0402JR-07750RL
MFR.Part #
RC0402JR-07750RL
JLCPCB Part #
C137842
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS