RC0402JR-076R8P
MFR.Part #
RC0402JR-076R8P
JLCPCB Part #
C5716933
Description
-55℃~+155℃ 6.8Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS