RC0402JR-0743RL
MFR.Part #
RC0402JR-0743RL
JLCPCB Part #
C137866
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS