RC0402JR-07360RP
MFR.Part #
RC0402JR-07360RP
JLCPCB Part #
C7273661
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS