RC0402JR-07330RP
MFR.Part #
RC0402JR-07330RP
JLCPCB Part #
C6164473
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS