RC0402JR-072M7L
MFR.Part #
RC0402JR-072M7L
JLCPCB Part #
C163446
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS