RC0402JR-0724RP
MFR.Part #
RC0402JR-0724RP
JLCPCB Part #
C7273644
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS