RC0402JR-0724KL
MFR.Part #
RC0402JR-0724KL
JLCPCB Part #
C137895
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS