RC0402JR-07200KP
MFR.Part #
RC0402JR-07200KP
JLCPCB Part #
C7334600
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS