RC0402JR-071K6P
MFR.Part #
RC0402JR-071K6P
JLCPCB Part #
C5843046
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS