RC0402JR-0718KP
MFR.Part #
RC0402JR-0718KP
JLCPCB Part #
C5843044
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS