RC0402JR-07180KP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402JR-07180KP
JLCPCB Part #
C6164463
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS