RC0402JR-0711KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402JR-0711KL
JLCPCB Part #
C145073
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS