RC0402FR-7W432KL
MFR.Part #
RC0402FR-7W432KL
JLCPCB Part #
C7037753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS