RC0402FR-7W15RL
MFR.Part #
RC0402FR-7W15RL
JLCPCB Part #
C6378112
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS