RC0402FR-134K7L
MFR.Part #
RC0402FR-134K7L
JLCPCB Part #
C4289728
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS