RC0402FR-1327KP
MFR.Part #
RC0402FR-1327KP
JLCPCB Part #
C20161274
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS