RC0402FR-13221KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402FR-13221KL
JLCPCB Part #
C6751414
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS