RC0402FR-079R1L
MFR.Part #
RC0402FR-079R1L
JLCPCB Part #
C477814
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS