RC0402FR-079K31L
MFR.Part #
RC0402FR-079K31L
JLCPCB Part #
C327319
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS