RC0402FR-0791RL
MFR.Part #
RC0402FR-0791RL
JLCPCB Part #
C137926
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS