RC0402FR-07845KL
MFR.Part #
RC0402FR-07845KL
JLCPCB Part #
C477806
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS