RC0402FR-07715RP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402FR-07715RP
JLCPCB Part #
C5842930
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS