RC0402FR-076R2L
MFR.Part #
RC0402FR-076R2L
JLCPCB Part #
C327247
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS