RC0402FR-076M34L
MFR.Part #
RC0402FR-076M34L
JLCPCB Part #
C477769
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.34MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS