RC0402FR-07681KL
MFR.Part #
RC0402FR-07681KL
JLCPCB Part #
C477782
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS